خبرهای مهم:

تاریخ امروز برابر است با [ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ]

بلاخره یکی نیست به ما بگه این تجارت عبور از فیلترینگ مجازه یا غیر مجازه؟ اگر بگیم برای عبور از تحریم هاست مجاز میشه؟ منو یاد قندی میندازه که فوتش میکنی حلال میشه. والا ما هم بلدیم از این کارا بکنیم اگر مجازه بگید به خدا من روش های ساده تر از ساکس و ویپی ان بلدم میشه کلی پول ازش در آورد.

بریم سراغ یکی از این شرکت ها ببینیم کیه,چیه ….این وب سایت رو ملاحظه بفرمایید:

parsian-data33.in

شرکت هماورد تجارت ايرانيان

به راحتی انواع ساکس و ویپی ان رو میفروشه و مستقیم هم میشه پرداخت کنی . یادمه یه زمانی یه قبحی داشت این کار ازت شارژ ایرانسل میگرفتن که شناسایی نشن , امروز دیگه رسمی شده. و باز هم سوال اینه که واقعآ این کار مجازه؟ اگر کسی میدونه در بخش نظرات بگه منم بدم نمیاد چند تا روش رو رو کنم یه پولی به جیب بزنم از این بلبشوی اینترنت در ایران.

نکته مهم:

مهم ترین بخش این بازی فروش اینترنتی مستقیم ساکس و ویپی ان نیست بلکه استفاده از المان های بعضآ جذاب و ترغیب مخاطب به خرید این کالا هاست به این صفحه توجه کنید:

baranmovie39.in

کر کنم تصویر گویاست این تبلیغ لینک شده است به وب سایت parsian-data33.in که در بالا بهش اشاره شد دقت کنید که در این مدل در سایت اصلی هیج مطلب و یا عکس خلاف قانونی گذاشته نمیشود و با ساختن سایت های جذاب و مخاطب پسند در نهایت کاربر را به سمت سایت خرید هدایت میکنند.

ir2seda3.in
musichaa34.in

چند نمونه دیگه ، بخش جالبش فیلتر نبودن ۹۰% آنهاست.

پ.ن:
برخی از دوستان مطلع خبر دادند که برخی از شرک ها مانند مثال بالا (هماورد) صرفآ رابط پرداخت درگاه بانک هستند. در هر حال هرچی هستند بر اساس قوانین عمل میکنند و از فعالیت کاربران خود با خبرند . هدف ما هم زیر سوال بردن شرکت خاصی نیست و صرفآ به صورت یک سوال مطرح شده است که آیا این فعالیت قانونی است؟

نویسنده: محمد جرجندی

:: نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*