خبرهای مهم:

تاریخ امروز برابر است با [ پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ ]

آموزش جامع Backtrack

۲۱ دی ۱۳۹۳

لینوکس بک ترک یک توزیع لینوکس مبتنی بر GNU است که برای کشف نقاط ضعف امنیتی سیستمهای مختلف تهیه شده و به صورت یک دی وی دی لایو (بدون نیاز به نصب و یا وجود هارد دیسک) در اختیار همه قرار گرفته است.
بک ترک مبتنی بر Ubuntu 10.04 با هسته نسخه ۲٫۶ ساخته شده است.پروژه ی بک ترک دیگر توسط تیم سازنده ی آن پشتیبانی نمی شود و کالی جایگزین آن شده است. بک ترک برای تمام مخاطبان از نوابغ و کهنه کاران امنیت تا نو آموزان هنرهای سیاه ساخته شده و سریع ترین و آسان ترین راه تست امنیت سیستم های کامپیوتری، شبکه ها و سایتهای اینترنتی است. جالب این است که بدانید گروه های کلاه سیاه زیرزمینی و هم متخصصان امنیتی که برای دولت های کشورشان کار می کنند از جمله مشتریان اصلی بک ترک هستند.

 

ابزار های بک ترک : بک ترک رنج وسیعی از ابزار های پسورد کرکر و نیز ابزار های هک وب سرور و شبکه را شامل می شود .ابزارهای بک ترکدر ۱۱ طبقه دسته بندی شده اند: ۱- جمع آوری اطلاعات ۲-شناسایی نقاط ضعف۳-آنالیز شبکه های بی سیم۴-کسب مجوز۵- بازیابی و بازجویی دیجیتال یا همان پزشک قانونی دیجیتال ۶-نقشه یابی شبکه۷-آنالیز برنامه های تحت وب۸-کشف حفره های امنیتی۹-کسب دسترسی غیر مجاز۱۰-مهندسی معکوس۱۱-Voice Over IP(VOIP)

BT5
BT5
BT5.rar
6.6 MiB
1 Downloads
اطلاعات بیشتر
نویسنده: علیرضا عظیم زاده
دانلود فایل

:: نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*