– آذر ۸۹

هدف از ايجاد اين مجموعه آگاهی رسانی در حوزه امنيت به مديران، متخصصان و همه افراديست كه به نحوی در زندگی روزمره خود با اينترنت ارتباط دارند.

افراد مختلف با فعاليت های متفاوت می توانند از مطالب وب سايت بهره مند شوند، لازم بذكر است كه اغلب مطالب جمع آوری شده توليد همين فعالان عرصه امنيت شبكه و كامپيوتر كشور است. پس با به اشتراك گذاری مطالبمان قدمی در راه پيشرفت يكديگر و نيز خودمان برداريم.

اين وب سايت مسئوليت استفاده نادرست از مطالب را به هيچ عنوان نمی پذيرد همچنين وب سايت متعلق يا وابسته به نهاد يا سازمانی خاصی نمی باشد.

 

– شهریور ۹۶

جملات بالا مربوط به سال ۱۳۸۹ئه، چند روز قبل که در حال دگرگون نمودن قالب و کلا تغییر و تحول بنیادین روی سایت بودم واقعا غم دنیا اومد تو دلم! ۷ سال به همین سرعت گذشت و مطمئنن بقیه عمرمون هم با همین سرعت میگذره و خیلی زودتر از اون چیزی که فکرشو میکردیم همه چی تموم میشه (البته ایشالا ۱۰۰ ساله شیم همه).

سال ۸۹ اولین نسخه از Securitylab.ir به همت رضا (Rj) و اندکی ممارست خودم روی بستر محتوایی به اسم وندا (Vanda) راه اندازی شد، از خدمت که برگشتم دیگه نتونستم رضا رو پیدا کنم ولی هر جا که هست براش آرزوی زندگی سرشار از شادی دارم چون بدون کمکهای بی دریغش اون زمان ممکن نبود اصلا این پروژه آغاز بشه.

نسخه جدید سایت رو با کمک Tik4.com و روی بستر مدیریت محتوای محبوب وردپرس پیاده کردیم، امیدوارم خیلی بیش از پیش (سالها منتظر بودم که این تیکه کلامو بتونم تو یکی از جملاتم استفاده کنم!) بتونیم برای سایت انرژی بذاریم و رضایت مخاطب ها و به طبع خودمون رو جلب کنیم.

 

اینم عکس آخرین روز وب سایت زمانی که روی نسخه وندا (vanda) بود